BÓG MA DLA CIEBIE OCZEKIWANE POTOMSTWO - ON WIE JAKIE POZOSTAWISZ PO SOBIE DZIEDZICTWO, WIE JAKA MA BYĆ TWOJA HISTORIA, ON TO WIE I MA DLA CIEBIE PLAN - I TO JEST DOBRY PLAN, ON NIE JEST ZŁY.

PRZEWAŻNIE, KIEDY ROZMAWIASZ Z LUDŹMI I PROSISZ, ABY OPOWIEDZIELI KRÓTKO O SWOIM DOTYCHCZASOWYM ŻYCIU - TO 90% Z TEGO BĘDZIE BIADOLENIEM I NARZEKANIEM: ' OOO, TY NIE ROZUMIESZ JEST CIĘŻKO, JEST TRUDNO" - TO NIE JEST OCZEKIWANY KONIEC JAKI BÓG MA DLA CIEBIE, TO NIE JEST TO, CO MA PO TOBIE POZOSTAĆ DLA POTOMNOŚCI - A CO ZAMIERZYŁ BÓG!!

JA NIE MÓWIĘ, ŻE NIE BĘDZIESZ PRZECHODZIŁ PRZEZ TRUDNE RZECZY - ALE MOŻE BYĆ DWÓCH RÓŻNYCH LUDZI, KTÓRZY PRZECHODZĄ PRZEZ DOKŁADNIE TO SAMO, ALE SŁUCHAJĄC ICH BĘDZIESZ MIAŁ WRAŻENIE, ŻE ONI ŻYJĄ W ZUPEŁNIE ODMIENNYCH OKOLICZNOŚCIACH. BO JEDEN POWIE: O JAK JEST ŹLE GORZEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK, A DRUGI POWIE: CZŁOWIEKU JEST WSPANIALE, CO ZA CHWALEBNY CZAS, IDĘ NAPRZÓD, CHODZĘ Z BOGIEM!

CHODZI O TO NA CZYM SIĘ SKUPIASZ - WIELU LUDZI SKUPIA SIĘ NA PROBLEMIE, SYTUACJI, OKOLICZNOŚCIACH - ALE BIBLIA MÓWI NAM, MYŚLCIE O DOBRYCH RZECZACH, O TYM CO DOBRE, MIŁE - NIEPRAWDAŻ?

NIE MOŻESZ MYŚLEĆ O RZECZACH, KTÓRE SĄ DOBRE, CZYSTE, MIŁE ITD. I POZOSTAWAĆ ZDOŁOWANYM - TO NIEMOŻLIWE!! MUSISZ SPOJRZEĆ NA SYTUACJĘ I POWIEDZIEĆ, TAK TE OKOLICZNOŚCI SĄ ZŁE, PO CO MAM SIĘ NA NICH SKUPIAĆ JUTRO BĘDĄ INNE, MOŻE NAWET DZISIAJ WIECZOREM OKOLICZNOŚCI SIĘ ZMIENIĄ, KTO WIE!! ALE BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO CHODZĘ Z BOGIEM!! AMEN!!

Tutaj wkracza wiara, poruszasz się, czynisz kroki i odkrywasz, że my robimy plany ale Pan kieruje naszymi krokami.

Curry Blake Boża wizja dla twojego życia