MÓWIENIE INNYMI JĘZYKAMI JEST JEDNYM Z NAJMNIEJ ROZUMIANYCH DARÓW DUCHOWYCH W CHRZEŚCIJAŃSTWIE. LUDZIE O CIELESNYCH I PRZYZIEMNYCH UMYSŁACH SPRZECIWIAJĄ SIĘ I WALCZĄ Z TYM „ZNAKIEM” OD MOMENTU JEGO ZESŁANIA DO KOŚCIOŁA W DNIU PIĘĆDZIESIĄTNICY.

W PRZESŁANIU ZAWARTYM W TEJ KSIĄŻCE, BRAT CURRY JASNO I ZROZUMIALE NAUCZA O TYM, DLACZEGO SAM BÓG WYBRAŁ JĘZYKI, ABY BYŁY GŁÓWNYM ZNAKIEM OBECNOŚCI DUCHA. KORZYSTAJĄC Z TEGO DARU „TURBODOŁADUJESZ” SWOJE ŻYCIE MODLITEWNE I ZREWOLUCJONIZUJESZ SWOJE ŻYCIE DZIECKA BOŻEGO.

ODKRYJ, DLACZEGO TO NARZĘDZIE JEST TAK SKUTECZNE.

Książka ta stanowi zbiór wiedzy, mądrości i objawienia dotyczących duchowej czynności powszechnie znanej pod nazwą „mówienie językami”, zgromadzonych/otrzymanych na przestrzeni 40 lat osobistego badania Słowa Bożego (z czego 30 lat w charakterze praktyka). W ciągu ostatnich 20 lat mojej pracy w charakterze nauczyciela Słowa Bożego, zauważyłem, że kwestie „języków” i „uzdrowienia” budzą najwięcej pytań ze strony chrześcijan i niechrześcijan. Moim zamiarem nigdy nie było pisanie książek dla samego ich wprowadzenia na rynek wydawniczy. Według mnie, musi istnieć prawdziwy powód, realna potrzeba, a ja muszę wierzyć, że dysponuję wiedzą, jakiej nie można znaleźć w żadnym innym miejscu. W przeciwnym razie, jaki byłby cel pisania kolejnej książki? Po przeczytaniu właściwie każdej dostępnej mi książki dotyczącej „języków” (zawierającej argumenty za i przeciw „językom”), zdałem sobie sprawę z tego, że nie istniała książka, która poruszałaby ten temat w przejrzysty i biblijnie właściwy sposób. Dlatego powstała książka, którą trzymasz w ręku... Książka ta powinna odpowiadać na większość najczęściej zadawanych pytań, podawać proste wskazówki biblijne oraz instrukcje dotyczące korzystania z jednej z najważniejszych broni naszej duchowej walki.

 Bądźcie błogosławieni! Curry R. Blake

Książka dostępna w SKLEPIE