Bardzo często obserwuję jak chrześcijanie modlą się o coś i jeśli nie zobaczą odpowiedzi na modlitwę w bardzo krótkim czasie: to mówią sobie "to pewnie nie jest Boża wola" . TO NIE KONIECZNIE JEST DOBRY WNIOSEK - CZASEM MUSI MIEĆ MIEJSCE BITWA!!

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawę z powodu dla którego dana została nam księga Daniela!! Oczywiście znajdziemy w niej dużo materiałów na temat czasów ostatecznych. Ks.Daniela daje nam lepsze zrozumienie w wejście w świat duchowy niż jakakolwiek inna księga w Biblii! Jest fragment, w którym jest napasane, że Daniel zaczął się modlić i ukazał się mu anioł po 21 dniach!! Pierwszą rzecz jaką powiedział mu anioł brzmiała tak: W dniu, którym zacząłeś się modlić ja zostałem wysłany!! Odpowiedź na twoją modlitwę została wysłana w dniu, w którym ty zacząłeś się modlić - jednocześnie zobaczył swoją odpowiedź 21 dni później! Gdzie zatem miało miejsce opóźnienie?? Nie, w Niebie ale w niebiosach - pomiędzy Bożym Niebem a Ziemią jest przestrzeń w której odbywa się walka między mocami duchowymi.

BARDZO CZĘSTO JEST TAK, ŻE OD TEJ WALKI ZALEŻY JAK SZYBKO ZOBACZYSZ ODPOWIEDŹ NA SWOJĄ MODLITWĘ. ZBYT CZĘSTO ZDARZA SIĘ, ŻE LUDZIE PODDAJĄ SIĘ OD RAZU PO TYM JAK NIE ZOBACZĄ MOMENTALNIE ODPOWIEDZI NA MODLITWĘ!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podnieś to, ja już ci to dałem!

Wypowiadaj Słowo Boże, nie zmieniaj swojego wyznania! Nie daj się rozproszyć! Nie patrz na symptomy twojego ciała! Wypowiadaj Boże Słowo! Kiedy to robisz - uzdrowienie przychodzi szybko - mówię o sytuacji kiedy modlisz się o siebie!

Ta przestrzeń pomiędzy otrzymaniem odpowiedzi a modlitwą - nie jest łatwa! Długość tego czasu jest zależna od tego w co wierzysz, co wyznajesz i czy uwalniasz aniołów, by wykonywali to do czego są posłani! ...

Curry Blake  "Nie rezygnuj" (fragmenty nauczania) 

 

Świadectwo Małgosi

Ta krosta, która bardzo źle wyglądała - po 3 tygodniach modlitwy nakazywania zeszła z mojej nogi.

Dziękuję Bogu z całego serca.

Chwała Panu!!!

Świadectwo Paulinki

W piątek musiałam zrobić badania bo wracam do pracy w sobotę je odczytałam i były złe wyniki moczu miałam dużo bakterii i leukocyty.

Przez weekend nakazywałam zdrowie do układu moczowego nerek i narządów rodnych w poniedziałek pojechałam zrobić kolejne badania, jak oddałam mocz podziekowałam Bogu za prawidłowe wyniki.

Po popołudniu odebrałam wyniki zero leukocytów!

Chwała Panu w imieniu Jezusa Chrystusa! Amen