My zwyciężamy przez krew Baranka i przez słowo naszego świadectwa.

TWOJE ŚWIADECTWO MUSI BYĆ PRAWDZIWE, to musi być coś co sam doświadczyłeś, ale doświadczenie nie przychodzi przez siedzenie i czytanie, DOŚWIADCZENIE PRZYCHODZI PRZEZ CZYTANIE I ROBIENIE. „Ten który słyszy i wykonuje” , słyszy i wykonuje, to jest jak epoksyd, że te dwa muszą się zmieszać, i gdy masz słuchanie zmieszane z wykonywaniem, to między nimi jest wiara i to się staje. Więc tu musi być to działanie, tak długo jak tylko słuchasz to jesteś teoretykiem i szczerze to twoje słowa nie mają cienia prawdy dla nikogo, nie ma za nimi przekonania. Nie mają mocy, ani siły, więc musisz zdać sobie sprawę że dochodzisz do punktu gdzie musisz działać, w tym co mówisz że wierzysz. To jest prawo wykonania.

W ostatniej sesji mówiliśmy o prawie wizji. Że musisz mieć wizję, wizja ma cele, wizja ma plan, i ty masz te cele, ale jeśli nie masz prawa wykonania, to ty nigdy nie wykonasz planu, tej wizji. I nigdy nie będziesz tym czym Bóg chciał żebyś był.

ON CIĘ STWORZYŁ TAKIM JAKIM ON CHCIAŁ, ŻEBYŚ BYŁ I TERAZ TY MUSISZ ODNOWIĆ SWÓJ UMYSŁ I SPRAWIĆ ABY TWOJE CIAŁO BYŁO PODDANE, tak że ty możesz stać się w pełni – duch, dusza i ciało - tym kim Bóg chciał abyś był.

Kochani, ja mogę tutaj stać i stać i mówić to w kółko przez kilka godzin, żeby to wyryć w was. Ale wy dzisiaj musicie sobie zdać sprawę, i zrobić plan, zapiszcie to, zapiszcie swoją wizję, zróbcie plan, zapiszcie to: ja czytałem to, to jest to co mówi Biblia ja będę to dzisiaj wykonywał.

ZACZNIJCIE OD MAŁYCH KROKÓW JEŚLI POTRZEBUJECIE, cokolwiek to jest ale zacznijcie, i nie martwcie się o wynik na tym etapie, tylko idźcie, bądźcie posłuszni, kiedy jesteście posłuszni i robicie to właściwie, to wynik będzie gwarantowany. Ale musicie zacząć, a zaczynacie przez bycie posłusznymi. Nie martwcie się o rezultat, ale myślcie o byciu posłusznym. Rezultatów nie będzie dopóki nie będziecie posłuszni. Więc to musi być najpierw. To jest to gdzie jest moje serce, to jest to gdzie musicie dotrzeć, i tak jak powiedziałem dr Sumrall nigdy nie odwracał się za siebie, kiedy zostawił coś za sobą – nigdy po to nie wracał – chyba, że ktoś inny mu to przyniósł z powrotem!

Są zasady tutaj, których musisz się uchwycić JA NIGDY NIE OBEJRZĘ SIĘ ZA SIEBIE, NIGDY SIĘ NIE PODDAM – JA BĘDĘ TYLKO NAPIERAŁ DO PRZODU! I kiedy to ustanowisz w sobie to będziesz tylko poruszał się do przodu, ale tak długo jak będziesz pozwalał na porażkę, będziesz: no czasami trzeba się wycofać!!! NIE!!! Nie ma wycofywania się!! Musicie to ustanowić w waszych umysłach, że - ja nie mam nic innego. Nie mam dokąd pójść, nie mam żadnego planu B, jest tylko plan A, i idziecie do przodu, czasami to będzie oznaczać że będziecie musieli usunąć pewnych ludzi ze swojego życia, którzy cały czas próbują podrzucać plan C, D, F, G, i mówią zrób to i to i to. Nie! Jest tylko plan A, dlaczego? Bo Bóg jest ze mną! I jak powiedzieliśmy wcześniej, kiedy widzisz to co niewidzialne to możesz zrobić to co niemożliwe. Ale ludzie którzy nie widzą tego co niewidzialne będą mówić ci że to co robisz jest niemożliwe. Ale ty cały czas nie przestawaj robić tego co niemożliwe, i jeśli będziesz wierzył Bogu i wkładał działanie w swoją wiarę, to stanie się!

NIE REZYGNUJ! NIE ZATRZYMUJ SIĘ, NIE COFAJ SIĘ, NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ, PO PROSTU PORUSZAJ SIĘ NA PRZÓD!

Ojcze, dziękuję Ci, Twoje Słowo jest prawdziwe i jest absolutną prawdą, i w imieniu Jezusa w tej chwili, my mówimy życie i uzdrowienie dla każdej osoby, bądźcie uzdrowieni. W tej chwili, dlaczego?? Bo w Słowie prawdy jest moc, jest tam moc Ducha Bożego, i w tej chwili w imieniu Jezusa ja mówię: Bądź zdrowy, bądź wolny, bądź odnowiony! W tej chwili wstań i zacznij działać, zrób to czego nie mogłeś zrobić, zrób to i zaśmiej się diabłu w twarz!

Curry Blake fragment kazania online 28.03.2021