PRAWDZIWE SERCE I MISJA JGLM - A Ty jakim chcesz być sługą, takim, który przyniesie Panu zysk i uzyska pochwałę, czy tym, któremu wszystko zabiorą bo nic nie zrobił z tym talentem jaki dostał od Pana!!!

...Bardzo się cieszę z pozycji jaką zajmuję dzisiaj - kiedyś usługiwałem w zasadzie dodatku. Bóg mnie czegoś nauczył - głosiłem to, widziałem jak to działo i dzieliłem się tym z jakąś osobą. Zazwyczaj mówiła mi ona wszystkie swoje wątpliwości - jeżeli tak jest, to dlaczego to, to i to. 

Ludzie czasem mają takie nastawienie, jeśli jesteś taki mądry to dlaczego wcześniej nie zainwestowałeś w taką i taką firmę, zabawne, prawda? ja nie inwestuję na giełdzie!! Dzieliłem się moim objawieniem z różnymi osobami, czasem odzywali się z zainteresowaniem, pytali i chcieli abym powiedział im więcej na ten temat - następował wtedy wzrost ale był to wzrost przez dodawanie!! Taki wzrost jest bardzo powolny, jednak teraz wzrastamy już przez pomnażanie, dlaczego?

Ponieważ teraz powiedziałem już wystarczającej liczbie ludzi i rozsiałem ziarna Słowa Bożego na wystarczającej ilości kontynentów! Tak, że ludzie zaczęli to wykonywać!!! Odzywają się do mnie ludzie z dużo młodszych pokoleń i mówią mi, nigdy się nie spotkaliśmy ale ta i ta osoba mi powiedziała to i to. 

To przesłanie przeszło już pokoleniami w dół. "Chcę ci tylko powiedzieć, że zrobiłem to czego nauczałeś na tym wideo, modliłem się o to dziecko i ono zmartwychwstało"!!! Ludzie, których nigdy nie spotkałem - dostajemy takie wiadomości codziennie!!! Dostajemy takie wiadomości od ludzi, których nigdy nie spotkaliśmy i nie poznaliśmy, którzy nigdy nie byli fizycznie na naszych spotkaniach i na których nigdy nie kładliśmy naszych rąk, nie miał miejsce żaden transfer "namaszczenia " ani "daru". Dostajemy wiadomości od takich ludzi. 

Pomnożenie ma miejsce bardzo szybko o tym mówi Biblia. Nie mówię tutaj o pomnożeniu pod tytułem: Słyszałem wasze przesłanie jest w porządku podoba mi się!!! To jest pomnażanie, ale jeszcze ma mieć miejsce wydawanie owoców!!!

WYDAWANIE OWOCÓW BRZMI TAK: SŁYSZAŁEM WASZE PRZESŁANIE, ZROBIŁEM TO CO MÓWIŁEŚ, DZIAŁA!!! 

MUSIMY BYĆ OWOCNI W POMNAŻANIU, NIE MOŻEMY TWORZYĆ GRUPY LUDZI TYLKO DLA CELU ICH TWORZENIA!!! NIE CHCEMY BYĆ GRUPĄ LUDZI, KTÓRZY MAJĄ PO PROSTU TE SAME PRZESŁANIE!!! TO PRZESŁANIE MUSI TWORZYĆ OWOCE, MUSI SIĘ POMNAŻAĆ!!! 

Nie rozchodzi się szybciej niż to, nie mogę powiedzieć sobie wyobrażaliśmy - ponieważ szczerze mówiąc właśnie to sobie wyobrażaliśmy!!! O tym co się dzieje dzisiaj myśleliśmy 37 lat temu - wtedy zaczęły do nas docierać pierwsze objawienia!! To co widzimy dzisiaj było wizją jaką nosiłem w sercu i mówiłem o niej moim przyjaciołom!!! Rozmawialiśmy o tym godzinami!!

ZABAWNE JEST DZISIAJ DLA MNIE TO JAK WTEDY TO BARDZO NIEMOŻLIWE DO WYKONANIA SIĘ WYDAWAŁO!!! To nie mogło się wydarzyć zwłaszcza w tamtym czasie!!! MIMO WSZYSTKO ZASIEWALIŚMY ZIARNA, ZASADZAŁEM JE  W KAŻDEJ OSOBIE JAKA CHCIAŁA SŁUCHAĆ!!1 NIEKTÓRZY USŁYSZELI CZĘŚĆ PRZESŁANIA A I TAK ODESZLI!!! NAJWAŻNIEJSZE BYŁO TO, ŻE JA W TEN SPOSÓB ZASIEWAŁEM CAŁY CZAS TO ZIARNO W SOBIE!!! POWTARZAŁEM SOBIE: TAK BĘDZIE!!! DLACZEGO?? PONIEWAŻ TO JEST PRAWDA!!! TO NIE JEST TYLKO PRZESŁANIE, TO JEST SŁOWO BOŻE, NIEZNISZCZALNE ZIARNO SŁOWA BOŻEGO!!! KIEDY WIDZISZ PRAWDĘ W SŁOWIE BOŻYM I ZASIEWASZ JĄ, PODLEWASZ - WTEDY ONO WZRASTA!! 

KIEDY ZOBACZYSZ PIERWSZY 10% ZBIÓR Z TEGO CO ZASIEWAŁEŚ, WYJDZIESZ NA ULICĘ I ZOBACZYSZ JAK 10%  Z NICH ZOSTANIE UZDROWIONYCH - UWIERZ MI, ŻE BĘDZIESZ PODEKSCYTOWANY, NIE MOŻESZ JEDNAK SIĘ ZATRZYMYWAĆ W TYM MIEJSCU - PONIEWAŻ NIE MOŻESZ ZAPOMINAĆ, ŻE RESZTA NIE ZOSTAŁA UZDROWIONA - NIE ZATRZYMUJ SIĘ NA 10% CHCIEJ OSIĄGNĄĆ 30%, POTEM 60% A NA KOŃCU MIEJ ZA CEL 100%!!! DLACZEGO? PONIEWAŻ NA TYM POLEGA WZROST! ŚCIEŻKA SPRAWIEDLIWEGO JEST CORAZ JAŚNIEJSZA, AŻ DO PEŁNEJ JASNOŚCI DNIA!!! 

Droga sprawiedliwego nie robi się coraz ciemniejsza, nie robi się coraz trudniejsza - nie mam na myśli tutaj okoliczności - mówię o ścieżce, którą podążasz!!! Im dłużej żyjesz z Bogiem tym więcej rzeczy może przeciwko tobie powstawać - mimo wszystko twoja ścieżka powinna być łatwiejsza!!! ....

...Twoje Słowa nie sprawiają, że nagle kimś się stajesz, to w jaki sposób żyjesz mówi o tym kim jesteś!!! JEŻELI MÓWISZ, ŻE NALEŻYSZ DO CHRYSTUSA TO MASZ JEGO DUCHA, A JEŚLI TAK JEST TO TEN SAM DUCH BĘDZIE PROWADZIŁ CIĘ DO TEGO SAMEGO DO CZEGO PROWADZIŁ JEZUSA!!! MUSIMY PATRZEĆ NA TO W TEN SPOSÓB!!! CHCE WAM POWIEDZIEĆ DZISIAJ, ŻE BÓG SZUKA WZROSTU!!! SZUKA OSÓB, KTÓRE MOŻE POMNOŻYĆ!!! ON CHCE ABYŚ BYŁ PŁODNY, ROZMNAŻAŁ SIĘ I WYDAWAŁ OWOCE!!! 

Jesteśmy zarządcami łaski Bożej, jesteśmy zarządcami Jego tajemnic - i co z nimi robimy? chowamy je, zakopujemy te talenty? Dar życia wiecznego, który nam dał czy zamierzamy się nim podzielić!!! Czy właściciele tej restauracji, którą często odwiedzasz wiedzą, że jesteś wierzący?...

... Jednak nie wystarczy dzielić się tym z ludźmi, którzy nie chcą przekazywać tego dalej!!! Paweł mówił Tymoteuszowi dziel się tym czego ciebie nauczyłem z ludźmi, którzy będą wierni aby przekazywać to dalej!!! Jeśli ja mam się dzielić wszystkim czego się nauczyłem i co wiem, musimy dzielić się tym z ludźmi, którzy pójdą dalej a nie tylko skonsumują!!! ...

...Czasem przychodzą myśli i zaczynasz się zastanawiać - po co ja to robię? Po czym dostajesz wiadomość email: Czytasz historię jak czyjeś dziecko było już skazane przez doktorów na śmierć!!! Odpowiadają ci, że zadzwonili do ciebie i byli zdziwieni, że odebrałeś - dzięki tobie moje dziecko jest już w domu, zdrowe!!! W TAKICH MOMENTACH ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ, BEZ WZGLĘDU NA TO CO ZROBIĄ INNI Z TYM PRZESŁANIEM - POMOGŁO KOMUŚ!!! DLA ŚWIATA BĘDZIE WYGLĄDAĆ JAK TYLKO JEDNA OSOBA, ALE DLA TEJ OSOBY BĘDZIE TO JEJ CAŁYM ŚWIATEM!!...

...NAJBARDZIEJ NIE MOGĘ ZNIEŚĆ WIDOKU REKLAM SZPITALI DZIECIĘCYCH - ZUPEŁNIE SOBIE Z NIMI NIE RADZĘ!!! NIE BĘDĘ SOBIE WMAWIAŁ, ŻE OSIĄGNĘLIŚMY TO CO BÓG SOBIE ZAPLANOWAŁ - JEDNAK WIEM, ŻE MAMY PRAWDĘ I ONA DZIAŁA!!! SZCZERZE MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE WIEM JAK RZECZY POWINNY WYGLĄDAĆ, WIEM, ŻE ROBIĘ DOBRE RZECZY W SWOIM ŻYCIU POMAGAM LUDZIOM NA CAŁYM ŚWIECIE PRZEZ TO, ŻE DZIELĘ SIĘ TYM PRZESŁANIEM, ALE W MOIM SERCU SĄ LUDZIE, KTÓRYCH CHCĘ DOTKNĄĆ A DO, KTÓRYCH JESZCZE NIE DOCIERAMY!!!

DOSTAJEMY RÓŻNE ŚWIADECTWA JAK LUDZIE SĄ UZDRAWIANI, BŁOGOSŁAWIENI - TO JEST CUDOWNE!!! - ALE DOPÓKI JEST DZIECKO, KTÓRE KWALIFIKUJE SIĘ DO ZAGRANIA W REKLAMIE ZBIERAJĄCE NA ŚRODKI NA JEGO LECZENIE - TO NIE CHODZIMY JAK JEZUS!!! 

MAMY SIĘ UPODOBNIĆ DO JEGO OBRAZU TO JEST CELEM NASZEGO ODNOWIENIA!!! 

BEZ WZGLĘDU NA TO CO DOBREGO BÓG PRZEZ NAS UCZYNIŁ TO JESZCZE NIE OSIĄGNĘLIŚMY PEŁNI NASZEGO POTENCJAŁU - WYPATRUJĘ TEGO I WIEM, ŻE ŻEBY TO OSIĄGNĄĆ POTRZEBUJEMY SIĘ POMNAŻAĆ!!! 

MÓWIĄC POMNOŻENIE NIE MAM NA MYŚLI WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB W KOŚCIELE ANI NA SPOTKANIACH - MAM NA MYŚLI POMNOŻENIE W OWOCACH!! WOLĘ 10 OSÓB, KTÓRE COŚ Z TYM ROBIĄ NIŻ 10 000, KTÓRE SIEDZI W KOŚCIELE I MNIE SŁUCHA!!! CHCEMY POMNOŻENIA, KTÓRE PRZYNOSI OWOCE!!....

Curry Blake: Przynoście owoc i pomożenie