GLM znane jest ze swojego przesłania na temat uzdrowienia, ponieważ jest ono biblijne, praktyczne i daje rezultaty. Nasze seminaria, szkolenia prowadzi się, by ćwiczyć wierzących w rzeczywistości nowego człowieka, odnowy umysłu, walki duchowej, finansów Królestwa i języków. Wszystkie seminaria mają ogromny wpływ na Ciało Chrystusa, pomagając ludziom wzrastać w Chrystusie, a Kościołowi wypełnić Wielkie Posłanie.
Do tej pory wydawać by się mogło, że dziedziną jaka była pomijana – było prorokowanie. To szkolenie zmienia to!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż w dniach 18-20.09.2020 odbędzie się szkolenie w miejscowości Mikorzyn, dotyczące służby prorokowania w Kościele przeprowadzone przez Christophera Maguire.

Christopher Maguire ze służbą John G. Lake Ministries związany jest od 2010 roku i przez ten czas służył na wielu jej płaszczyznach. Zaczynał jako Certyfikowany Technik Bożego Uzdrowienia (CDHT), a następnie stał się Wojownikiem Modlitwy JGLM. Po ukończeniu pierwszego roku Dominion Bible Institute (DBI) i przed ukończeniem drugiego został liderem LifeTeam – był pastorem dwóch LifeTeam’ów w Wielkiej Brytanii. Obecnie, służy jako Starszy Przedstawiciel JGLM na Wielką Brytanię i Europę Zachodnią. Jest on również autorem podręcznika i szkolenia stworzonego dla żołnierzy Chrystusa do posługi proroczej.

Apostoł Paweł pisząc do Kościoła w Koryncie powiedział, że pragnie, aby prorokowali, by Kościół był zbudowany i podniesiony (1 Koryntian 14:5). Kościół dzisiaj jest w tym samym położeniu!
Żołnierze Chrystusa muszą być zbudowani, zachęceni i pocieszeni, ponieważ są wysyłani na pole bitwy i wracają z niego.

To szkolenie pozwoli Ci umieścić proroctwo we właściwym miejscu i kontekście, tak byś jako żołnierz Chrystusa otrzymał i przekazał je jak najskuteczniej. Pozwoli Ci skutecznie dzielić się słowem proroczym zarówno w grupach LifeTeam jak i na ulicy. Pomoże w łatwy sposób wyszkolić nowych „rekrutów”, by potrafili używać proroctw do ukazania miłości do ludzi, zdobywania zgubionych i budowania swoich towarzyszy.

Świat i Kościół czekają na Ciebie ... na co czekasz?

 

Zapisy na seminarium do 15-09-2020r. https://forms.gle/SN2XiwyiBJztXkRP8