Świadectwo Michaliny

Jezus Chrystus jest drogą, prawdą i życiem – to jest tak mocne i tak prawdziwe, że aż niewiarygodne, że wszystko mamy w tym, który nas umacnia, z łaski i miłości ❤️

Niespełna 2 miesiące diabeł atakował prawą część mojej twarzy. Zaczęło się od silnego bólu zęba, ale bardzo szybko zmieniło się to w piekielnie palący i kłujący ból dziąseł oraz nerwów w policzku. Codzienne wstawanie, funkcjonowanie i zasypianie zamieniło się w kilku tygodniową walkę ze strachem i okropnym bólem.

Początkowo moje nakazy powodowały, że bóle się zmniejszały i płakałam z radości, a po kilku godzinach zjawiały się z jeszcze większym impetem i wtedy walka trwała zacięcie kilka następnych tygodni. Doszło do tego, że nie mogłam skupić się na niczym. W myślach wypowiadałam Słowo Boże non stop, bo bałam się mówić – przeciwnik zniechęcił mnie do mówienia ogromnymi bólami. W międzyczasie cały czas był przy mnie Michał i nakazywał za mnie, gdy ja fizycznie i psychicznie byłam wymęczona bólem, walką, ale nie poddawałam się. Później poprosiłam naszą siostrę w Panu z JGLM o modlitwę. Obecność brata i siostry bardzo mi pomogła w tym, aby przeć do przodu i podniosło mnie to do dalszej walki samodzielnie.

Znowu wróciłam do samodzielnego wypowiadania nakazów i łączenia ich z mówieniem do problemu to, co chcę widzieć i co wiem, że mam w Jezusie. Efekty przychodziły po 2-3 minutach i utrzymywały się coraz dłużej. Ale… ataki przeszły później na inne zęby również po tej samej stronie. To były już ostatnie próby przeciwnika, aby sprawdzić moją wytrzymałość w wierze. Wtedy kilka razy dziennie wypowiadałam zdrowie i życie do mojego ciała, traktowałam Słowo jak lekarstwo, które trzeba zażywać kilka razy dziennie

https://jglm.org.pl/.../niech-slowo-ozyje-w-twoim-zyciu...

Pod koniec uznałam, że mogę robić to, co zdrowa osoba, pomimo drobnych uporczywych bóli, a wtedy uzdrowienie będzie pełne. I tak się stało Dzisiaj bez żadnego bólu mogę jeść tą stroną, pić i chodzić w Bożym zdrowiu. Chwała Bogu!! ????

Co do lekarza… rozważałam 3 razy, aby pójść do dentysty, ale w sercu miałam, by iść za Bogiem. Wtedy Bóg objawiał najwięcej swojej łaski, wypełniał miłością i chęcią modlitwy o innych chorych lub zmagających się z uzdrowieniem, a zostali uzdrawiani.

To na co Bóg zwrócił mi uwagę to, aby przeciwstawić się diabłu, a ucieknie od nas. Stawiać opór do samego końca. Pokazał mi również jak ważny jest kościół i że jesteśmy członkami jedni drugich, mamy nosić brzemiona jedni drugich i ostrzyć się wzajemnie w miłości i prawdzie. ❤️????

Stąd załączam to świadectwo na chwałę Boga!!

Dziękuję Ci Boże Ojcze, że Twoja wierność i miłość przekracza poznanie i moje wyobrażenie!! Jesteś ponad to, co naturalne i widzialne, a Twoje Słowo jest życiem i prawdą! Dziękuję za każdego brata i siostrę w Jezusie, oraz, że ranami Jezusa Chrystusa zostaliśmy uzdrowieni!!

Amen ????

PS. Przede wszystkim teraz widzę, jak język ma dużą moc... nie mówiłam żadnego przekleństwa na swoje ciało, wyrzucałam z serca narzekania