Oz 4:6 BW

Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania; ponieważ ty odrzuciłeś poznanie, i Ja ciebie odrzucę, abyś mi nie był kapłanem, a ponieważ zapomniałeś o zakonie swojego Boga, Ja też zapomnę o twoich dzieciach.

Ks. Przypowieści 29:18 KJV

Gdzie nie ma wizji, ginie lud; ale kto przestrzega Prawa, szczęśliwy jest.

Ty masz dziedzictwo o którym możesz nie wiedzieć, że jest dostępne dla ciebie ale ono jest, i kiedy ty się nauczysz, bo widzisz, pisze, że mój lud jest niszczony z powodu braku wiedzy czy poznania. I zauważcie, on jest niszczony z powodu braku wiedzy czy poznania ALE GINIE Z POWODU BRAKU WIZJI.

I zauważcie, bycie niszczonym jest od zewnątrz a ginięcie czy umieranie jest od wewnątrz.

I widzisz, jesteś niszczony przez brak poznania dlaczego? i tam nie pisze, że dlatego, że poznanie nie było dostępne ale tak właściwie to tam pisze, że ty jesteś niszczony przez brak poznania dlatego, że ty odrzuciłeś poznanie, a więc ono było dostępne, ale ty je odrzuciłeś. I bylibyście zaskoczeni ilością ludzi, którzy byli na DHT, i oni je słyszeli i mówili tak, nie można temu zaprzeczyć, nie można udowodnić, że to jest niewłaściwe no ale wiesz, okay. I oni odchodzą i trzy lata później odzywają się do nas, i zaraz po DHT oni chorowali, prawie że umierali, i oni tak w zasadzie odrzucili te nauczanie i umierali, oni byli niszczeni dlatego, że wróg przychodzi natychmiast żeby wykraść słowo które zostało zasiane w ich sercu. I oni słyszeli te nauczanie i później oni przypominali je sobie czasami, poczekaj, a co tam było mówione, i oni wracali do nauczania i teraz to oni go potrzebują i oni zaczęli je słuchać na nowo i wierzyć w to i zostają uzdrowieni i później mówią mi, no mieliśmy ci powiedzieć, zostałem uzdrowiony rok temu, a ja nic nawet o tym nie wiedziałem.

A WIĘC TY JESTEŚ NISZCZONY PRZEZ BRAK POZNANIA ALE NIE PRZEZ BRAK DOTĘPU DO WIEDZY CZY POZNANIA ALE PRZEZ FAKT, ŻE TY ODRZUCASZ POZNANIE. Zgadza się?

Ale ty giniesz czy umierasz wtedy kiedy nie ma wizji. I ty umierasz od wewnątrz I TO OZNACZA OPAŚĆ Z SIŁ, WYPALIĆ SIĘ - i widzisz, jeśli nie masz wizji to się wypalisz i nie będziesz miał powodu, żeby iść dalej. A więc to jest różnica. I ja słyszę jak cały czas ludzie mówią, że tam gdzie nie ma wizji to ludzie są niszczeni, albo mój lud umiera czy ginie z braku poznania – Nie! Używaj właściwych słów, jeśli chcesz cytować Pismo to cytuj je właściwie, dlatego, że słowa znaczą coś. Zgadza się? A więc zagłąb się i badaj Pismo, badaj kontekst, i to jest to co ja tak naprawdę zrobiłem, ja po prostu odkryłem kontekst dla wielu fragmentów Pisma, które były niewłaściwie używane. Zgadza się? i zauważcie co on tu napisał, cóż, ja to napisałem więc ja to mówię. okay.

Jeśli Jezus udowodniłby że jest Bogiem przez uzdrawianie chorych to wtedy dwunastu a potem i siedemdziesięciu również byliby bogami, gdyż uzdrawiali chorych, a więc po co Jezus przyszedł?

1 List Jana 3:8, Kto popełnia grzech, z diabła jest, gdyż diabeł od początku grzeszy. A Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie.

I może w pewnym momencie będę mógł podzielić się z wami pewnymi wersetami odnoszącymi się do tego, dlatego, że pisze bardzo wyraźnie, że Boże Słowo wychodzi z Jego ust i nie wraca na próżno ale czyni to do czego zostało posłane.

I w Psalmie 107 wersecie 20 pisze, że On Posłał swoje słowo i uzdrowił ich i wybawił ich od zagłady.

Zgadza się? A więc On posłał swoje słowo, posłał swoje słowo i uzdrowił ich. I On powiedział, że moje słowo nie wraca do mnie na próżno, ale ono spełnia to do czego zostało posłane, a więc Jezus był Słowem, które stało się ciałem. On przyszedł, on był posłany od Ojca, On przyszedł i spełnił to do czego był posłany i później powrócił do Ojca. I zanim on wrócił do Ojca to on musiał spełnić to do czego był posłany dlatego, że Słowo nie może powrócić do Boga na próżno ale musi spełnić to do czego zostało posłane. A wiec jeśli Jezus powrócił do Ojca, ilu z was wie, że Jezus powrócił do Ojca? Skoro On powrócił do Ojca to On wypełnił to do czego został posłany. A do czego on został posłany? On posłał swoje słowo i uzdrowił ich. On został wysłany żeby uzdrawiać, to była jedna z rzeczy do której został posłany, i teraz, my patrzymy na uzdrowienie jako coś fizycznego, ale kiedy pisze, że On posłał swoje słowo aby ich uzdrowić to to oznacza, ducha dusze i ciało. Całkowite uzdrowienie, Dr Sumrall nazywał to Całkowitą Ewangelią dla wszystkich ludzi.

I my musimy sobie uświadomić, że skoro Jezus powrócił do Ojca, TO UZDROWIENIE JUŻ ZOSTAŁO DOKONANE -TO JUŻ SIĘ SPEŁNIŁO! To nie tak, że to się dopiero dokona, to już się dokonało. I ja mogę pokazać wam tysiące różnych sposobów, z różnych punktów widzenia, ale one wszystkie powiedzą to samo. TWOJE UZDROWIENIE JUŻ ZOSTAŁO WYKUPIONE, ONO JUŻ SIĘ DOKONAŁO! I TERAZ TO JEST PO PROSTU KWESTIA PRZYJĘCIA TEGO LUB PRZEKAZANIA GO TOBIE! Zgadza się?

Curry Blake DHT 2019 cz 5