John G. Lake Ministries (JGLM)

Służba John G. Lake Ministries (JGLM) rozpowszechnia wśród chrześcijan biblijne przesłanie o nowotestamentowym stylu życia, który Bóg wyznaczył nam już przy stworzeniu świata.

Chociaż przywileje związane z życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa są dostępne dla wszystkich, my szukamy osób, które nie są zadowolone z otaczającej je rzeczywistości. Głosimy rewolucyjne przesłanie dla Ciała Chrystusa i świata z odwagą i bez ogródek.

Wierzymy, że Bóg szuka oddanych i zaprzedanych Mu osób, przez które będzie mógł zademonstrować Swoją moc.

Wierzymy, że uzdrowienie jest tylko częścią Ewangelii Jezusa Chrystusa – jest ono istotne, ale mimo wszystko stanowi jedynie jej fragment. Ufamy, że Bóg dał nam kompletną i pozbawioną braków Ewangelię, która przynosi całkowite uzdrowienie dla duszy, ducha i ciała człowieka.

Wierzymy, że zgodnie z nauczaniem Jezusa Chrystusa, nie ma żadnej wymówki by w nie wątpić. Oferujemy pomoc i uzdrowienie dla każdej osoby, o każdym czasie. Jesteśmy wdzięczni, że Jezus polecił nam głosić Ewangelię, która działa.

Chorzy są uzdrawiani, umarli wskrzeszani, a Dobra Nowina głoszona jest bogatym oraz ubogim. Celem naszej służby jest zwalczanie grzechu, chorób oraz zbędnego cierpienia, poprzez ogłaszanie i manifestowanie Ewangelii Królestwa Bożego.

Rezultaty podczas niecałych 8 lat naszej pracy to ponad 40 000 osób – z najróżniejszych środowisk i w różnym wieku – przeszkolonych w dokładnym i efektywnym posługiwaniu innym. Co miesiąc otrzymujemy tysiące świadectw o uzdrowieniach z raka, AIDS, białaczki, migren oraz o znikających guzach.

Na całym świecie zakładamy kościoły, grupy Life Team (skoncentrowane na nauczaniu), Pokoje Uzdrowienia (Healing Rooms) oraz Centra Szkoleniowe Życia w Autorytecie (Dominion Life Training Centres). Chcesz przyłączyć się do organizacji, która aktywnie działa? Służba John G. Lake Ministries jest właśnie dla ciebie. Jeżeli twoim celem jest manifestować Jego obecność, a nie tylko nią nasiąkać, JGLM pomoże ci naprawdę coś zmienić.

Wierzymy, że chrześcijanie powinni żyć świętym życiem i być posłuszni Biblii. W pełni popieramy czystość, zdrowie i pomaganie potrzebującym. Sprzeciwiamy się grzechowi, chorobie oraz bezsilnej ewangelii, która obwinia słabych i cierpiących za ich stan.