ŚWIADECTWA UZDROWIEŃ

 • Witajcie pragnę złożyć świadectwo jak wielki jest Bóg. Wczoraj zadzwoniła do mnie Gabrysia .Zapytała mnie czy mogę do niej przyjść. Ze względu na późną porę zaproponowałam inny dzień ,lecz w duchu czułam, że Gabrysia potrzebuje modlitwy. Zapytałam się więc czy potrzebuje mojej pomocy. Gabrysia odpowiedziała ,że potrzebuje modlitwy, ponieważ ma problemy z sercem i bardzo źle się czuje. Po 5 minutach doszłam do domu Gabrysi. Była bardzo słaba. Zaczęłam się o nią modlić. O jej serce, ciśnienie , smutek który miała w sercu. Po 5 minutach modlitwy czuła lekkość i jakby wszystko z niej spłynęło,ale modliłam się dalej, ponieważ czuła jeszcze lekki ból serca. Po zakończeniu modlitwy Gabrysia została uzdrowiona. Czuła się bardzo dobrze,wróciła radość i siły a także dobre samopoczucie. Jezus jest wielki i otacza wszystkich bezwarunkową miłością. Amen!!!

 

 • Witajcie składam świadectwo na Chwałę Pana z ostatniej środy - dnia naszej posługi. Razem z Joanną i Mateuszem pojechaliśmy do jednej pani, która słabo się czuła. Była po szpitalu całkiem zrezygnowana, słaba i cierpiąca dlatego jednym słowem potrzebowała życia. Nakazaliśmy aby wszystkie zwierzchności duchowe wyniosły się z jej duszy i ciała ogłaszając pełnie wolności i uzdrowienia w Imieniu Jezusa. I choć tego dnia nasze oczy fizyczne nie widziały żadnej szczególnej zmiany po modlitwie poza poruszeniem serca tej starszej pani, to wiedzieliśmy że Słowo Boże jest żywe i skuteczne i wykonuje swoją pracę. W czasie naszego pobytu w tym domu był tam jeszcze kilkuletni chłopiec. Dowiedzieliśmy się, że następnego dnia czeka na niego chirurgiczne usunięcie zęba, gdyż na wcześniejszej wizycie pani doktor nie mogła sobie poradzić z usunięciem go. Stanęliśmy do modlitwy ogłaszając pełne uzdrowienie w Imieniu Jezusa nakazując aby ten ząb sam wyszedł bez zabiegu chirurgicznego.
  Po kilku dniach przyszły informację że pani, za którą się modliliśmy nie odczuwa bólów brzucha i przestała brać tabletki przeciwbólowe które dotychczas brała codziennie. Zmiany grzybicze w okolicach ust, które w dniu naszej wizyty bardzo odczuwała zaczęły się goić i wrócił jej apetyt. Alleluja !!! Wierzymy że jest dużo więcej i stanie na nogi bo Słowo Boże nie wraca bezpowrotnie póki nie wyda owocu.
  Poza tym chłopiec za którego ząb modliliśmy się pojechał następnego dnia na spotkanie z chirurgiem ale zabieg się nie odbył bo ząb po złapaniu wyszedł cały bez najmniejszego problemu, bez cięcia i bez żadnej krwi.

 

 • Krótkie swiadectwo: dwa tygodnie bólu i męki. Rwa kulszowa. Zgromione w pół minuty, poprawa, zgromione do końca. Cieplo rozlalo sie po calym boku. Tabletki przeciwbólowe są już niepotrzebne! Brak bólu. Panie, dziękuję Ci że wziąłeś to na swoje Ciało i wycierpiales.

 

 • W drodze powrotnej z Gdańska zobaczyłam na dworcu starszego pana, który siedział a obok miał kulę. Podeszłam zapytałam co go boli. Powiedział o bólu nóg spowodowanym miażdżycą. Bez pytania nakazałem uzdrowienie w Imieniu Jezusa. Uwolniłam życie do jego całego ciała. Po modlitwie zapytałam czy może coś sprawdzić. On powiedział, że jak będzie szedł do toalety. Pożegnałam się i poszłam dalej. Miałam jeszcze 15 min do odjazdu autobusu więc poszłam kupić sobie coś do jedzenia i w drodze powrotnej zobaczyłam tego samego mężczyznę w zupełnie innym miejscu dworca (obok toalet).
  Podeszłam i zapytałam jak się czuje a on powiedział że poszedł do toalety bez kuli i nic go nie boli. A ja na to Alleluja!!! Jezus pana uzdrowił!!! A on zapytał czy może pani to samo zrobić jeszcze z nerkami???? Zaczęłam się śmiać i powiedziałam mogę się pomodlić ale to nie ja uzdrawiam tylko Duch św. Pomodliłam się i krótko powiedziałam mu o ofierze Jezusa Chrystusa i o tym że Bóg pragnie aby go poznał i miał z Nim relacje. To cała historia na dworcu. Byłam ubłogosławiona tak jak i ten mężczyzna. Chwała Ci Duchu Święty!!!! Chwała Ci Jezu za Twoją doskonałą i wystarczającą ofiarę, którą złożyłeś aby każdy z nas był wolny !!! Chwała Ci Ojcze za Twoją Miłość objawioną w Chrystusie Jezusie!!!!
  Amen ❤️