Audiobook „Uznaj to co jest w tobie” została przygotowana do codziennego użytku przez wierzącego, w celu zbudowania jego ducha do życia w panowaniu. Ogłaszanie Słowa Bożego i Jego prawd na głos ma niezwykle istotne znaczenie w procesie odnawiania umysłu (Rzymian 12:2).

Każde wyznanie wiary oparte zostało na Słowie Bożym i ma na celu pokonanie wielu kłamstw, których wróg próbuje użyć przeciwko nam. Codziennie wypowiadaj wyznanie wiary zdecydowanym głosem, deklarując je jako prawdę o swoim życiu i okolicznościach. Po każdym zdaniu wypowiedzianym przez lektora jest miejsce i czas na twoją deklarację.

Wersja audio książki "Uznaj to co jest w tobie" w języku angielskim jest również dostępna w sklepie JGLM na stronie www.jglm.org

 

Copyright © 2011 by Curry R. Blake

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza książka, ani żadna jej część, nie może być powielana w żadnej formie, bez wyraźnej pisemnej zgody Curry Blake’a.

Wydawca i dystrybutor w języku polskim:

jglm.org.pl

Wydrukowano w Europie.

Wersety użyte z Pisma Świętego w oryginalnym języku zostały zaczerpnięte z przekładu King James Bible, w języku polskim z Uwspółcześnionej Biblii Gdańskiej Copyright © 2013 Fundacja Wrota Nadziei. Wykorzystano za zgodą.

 

Aaudiobook do pobrania w formacie mp3

Audiobook możesz pobrać za darmo jednak jeśli chcesz wspierać następne audiobooki

i tłumaczenia możesz zostać naszym partnerem wpłacając dotację na konto

Kościół Boży HESED w Białymstoku

37 1050 1953 1000 0090 8063 7433

z dopiskiem JGLM Polska